Skip to content Skip to footer

Kuidas Kopeerida Videod Arvutist Mälupulgale?

Kuidas Kopeerida Videod Arvutist Mälupulgale? 

Praktilised juhised videote lihtsaks ja kiireks salvestamiseks.

 

Videote Kopeerimine Arvutist Mälupulgale: Praktilised Juhised

Kui soovite säilitada oma videofaile ja neid lihtsasti kaasas kanda, on videote kopeerimine arvutist mälupulgale üks praktiline võimalus. Selleks on mitmeid meetodeid ja kaalutlusi, mida tasub arvesse võtta.

Miks Kopeerida Videod Mälupulgale?

Videote kopeerimine arvutist mälupulgale pakub mitmeid eeliseid. Siin on mõned põhjused, miks inimesed eelistavad seda meetodit:

 • Portatiilsus: Mälupulgad on väikesed, kerged ja hõlpsasti kaasaskantavad, võimaldades videofailidele juurdepääsu igal ajal ja igal pool.
 • Andmete varundamine: Kopeerides videod mälupulgale, loote lisakoopia oma failidest, mis võib olla kasulik juhul, kui arvutil tekib probleeme või kui soovite oma videoid turvaliselt hoida.
 • Jagamine: Mälupulka saab hõlpsasti ühendada teiste seadmetega, võimaldades videote jagamist sõprade ja perega ilma internetiühenduseta.

Mälupulk – Usaldusväärne Kaaslane Videote Salvestamisel

Mälupulk on usaldusväärne seade videote salvestamisel ja kopeerimisel. Sellel on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle populaarseks valikuks:

 • Mahutavus: Mälupulga mahutavus varieerub olenevalt mudelist. Siiski võimaldavad tänapäevased mälupulgad tavaliselt salvestada mitmeid gigabaidiseid videofaile. Vaadake järgmist tabelit, et saada aimu erinevate mahutavustega mälupulkade võimalustest.
Mälupulga Mahutavus Ligikaudne Videofailide Arv (10-minutilised HD-videod)*
16 GB Umbes 8 – 10 videofaili
32 GB Umbes 16 – 20 videofaili
64 GB Umbes 32 – 40 videofaili

*Märkus: Videofailide arv võib varieeruda sõltuvalt videote pikkusest ja kvaliteedist.

 • Ühilduvus: Mälupulgad on üldiselt ühilduvad erinevate arvutite ja seadmetega, olgu selleks siis Windows, macOS või Linux operatsioonisüsteemid. Samuti saab neid ühendada mõne nutitelefoniga, tahvelarvutiga või televiisoriga, mis toetab USB-liidest.
 • Andmeedastuskiirus: Mälupulgad võivad erineda andmeedastuskiiruse poolest. Uuematel mälupulkadel võib olla USB 3.0 või USB 3.1 liides, mis võimaldab kiiremat andmeedastust võrreldes vanemate USB 2.0 liidestega. Kiirem andmeedastuskiirus tähendab, et videote kopeerimine mälupulgale võtab vähem aega.

Videote kopeerimine arvutist mälupulgale on mugav ja lihtne viis, kuidas hoida oma videofaile käepärast. Järgmistes jaotistes uurime erinevaid meetodeid, kuidas seda teha, ning muid kaalutlusi, mis on seotud videote kopeerimisega.

Videote Kopeerimise Meetodid

Kui soovite oma videofaile arvutist mälupulgale kopeerida, on mitmeid erinevaid meetodeid, mis võimaldavad teil seda teha. Järgnevalt tutvustame kolme levinumat meetodit: failide kopeerimine ja kleepimine, videote kopeerimine käsitsi ning andmeedastusprogrammi kasutamine.

Meetod 1: Failide Kopeerimine ja Kleepimine

Üks lihtsamaid viise videote kopeerimiseks arvutist mälupulgale on failide kopeerimine ja kleepimine. Selle meetodi kasutamiseks järgige allpool toodud juhiseid:

 1. Ühendage mälupulk arvuti vabasse USB-porti.
 2. Avage kaust, kus teie soovitud videofailid asuvad.
 3. Valige soovitud videofailid, hoides all “Ctrl” klahvi ja klõpsates iga faili peal.
 4. Paremklõpsake valitud faile ja valige kontekstimenüüst “Kopeeri”.
 5. Avage mälupulk ja paremklõpsake valitud asukohas (kaust) ning valige kontekstimenüüst “Kleebi”.
 6. Failid kopeeritakse mälupulgale.

Meetod 2: Videote Kopeerimine Käsitsi

Teine võimalus videote kopeerimiseks arvutist mälupulgale on käsitsi kopeerimine. Selle meetodi kasutamiseks järgige järgmisi samme:

 1. Ühendage mälupulk arvuti vabasse USB-porti.
 2. Avage kaust, kus soovitud videofailid asuvad.
 3. Avage samal ajal ka mälupulgale mõeldud kaust.
 4. Liigutage soovitud videofailid ühest kaustast teise, lohistades neid hiirega või kasutades kopeerimise ja kleepimise funktsioone.
 5. Oodake, kuni failid on kopeeritud mälupulgale.

Meetod 3: Kasutades Andmeedastusprogrammi

Kolmas meetod videote kopeerimiseks arvutist mälupulgale hõlmab spetsiaalset andmeedastusprogrammi kasutamist. Sellised programmid võimaldavad teil videofaile kiiresti ja tõhusalt kopeerida. Järgige selle meetodi kasutamiseks järgmisi samme:

 1. Laadige alla ja installige sobiv andmeedastusprogramm oma arvutisse.
 2. Ühendage mälupulk arvuti vabasse USB-porti.
 3. Avage andmeedastusprogramm ja valige “Kopeeri” või “Lisa” valik.
 4. Valige soovitud videofailid, mida soovite kopeerida.
 5. Valige sihtkaust mälupulgal, kuhu soovite videofailid kopeerida.
 6. Klõpsake nuppu “Edasta” või “Kopeeri” ning oodake, kuni programm lõpetab videote kopeerimise mälupulgale.

Oluline on märkida, et videote kopeerimine võib võtta aega, eriti suuremahuliste failide puhul. Samuti veenduge, et mälupulk oleks piisavalt suure mahutavusega, et mahutada kõik soovitud videofailid. Järgides ülaltoodud meetodeid, saate hõlpsalt kopeerida oma videofaile arvutist mälupulgale ja nautida neid igal ajal ja igal pool.

Videote Kopeerimise Kvaliteet ja Maht

Kui kopeerite videofaile arvutist mälupulgale, on oluline arvestada videote kvaliteedi ja mahtu. Sõltuvalt videofailide suurusest võib nende kopeerimine võtta rohkem aega ja hõlmata suurema mälupinna kasutamist. Siin on mõned olulised kaalutlused, mida tuleks arvesse võtta:

Videofailide Suuruse Vähendamine

Videofailide suurus võib olla märkimisväärne, eriti kui need on salvestatud kõrge eraldusvõimega või pikema kestusega. Videofailide suuruse vähendamine võib olla kasulik, kui soovite salvestada rohkem videoid mälupulgale või kui teil on piiratud mälumaht.

Üks võimalus videofailide suuruse vähendamiseks on kasutada tihendusvormaate nagu MP4 või MKV. Need vormaadid pakuvad head tasakaalu videokvaliteedi ja failisuuruse vahel. Samuti on olemas erinevad tarkvarad, mis võimaldavad videote tihendamist, säilitades samal ajal mõistliku kvaliteedi.

Videote Kvaliteedi Säilitamine

Videote kvaliteedi säilitamine on oluline, eriti kui soovite nautida kõrgekvaliteedilisi videoid ka pärast nende kopeerimist mälupulgale. Kui videod on juba salvestatud kõrge eraldusvõimega või hea kvaliteediga, võiksite säilitada nende algse kvaliteedi ka pärast kopeerimist.

Selle saavutamiseks on oluline valida sobivad sätted video kodeerimisel. Enamik videote redigeerimise tarkvara võimaldab teil kohandada kodeerimissätteid, näiteks kodeki tüüpi, bittikiirust ja kaadrisagedust. Parimad tulemused saavutatakse, valides kodeerimissätted, mis säilitavad maksimaalse kvaliteedi, samas minimeerides failisuurust.

Videofailide suuruse vähendamine või kvaliteedi säilitamine sõltub teie eelistustest ja vajadustest. Kui soovite salvestada rohkem videoid mälupulgale, võib videofailide suuruse vähendamine olla hea valik. Kui aga soovite nautida kõrgekvaliteedilisi videoid ka tulevikus, on oluline säilitada nende algne kvaliteet.

Alljärgnevalt on toodud näide erinevate videofailide suurusest ja kvaliteedist:

Videofail Suurus (MB) Kvaliteet
Video1.mp4 250 Kõrge eraldusvõime
Video2.mp4 150 Standardne eraldusvõime
Video3.mp4 75 Madal eraldusvõime

Arvestades videote kopeerimise kvaliteeti ja mahtu, saate valida sobiva meetodi ja sätted, mis vastavad teie vajadustele. Olgu selleks videofailide suuruse vähendamine või kvaliteedi säilitamine, mälupulk on usaldusväärne kaaslane, mis võimaldab teil hoida oma videoid käepärast ja nautida neid alati, kui soovite.

Videote Kopeerimise Eelised ja Kaalutlused

Videote kopeerimine arvutist mälupulgale pakub mitmeid eeliseid ja kaalutlusi. Siin on mõned olulised aspektid, mida tasub arvesse võtta:

Kiire ja Lihtne Andmeedastus

Üks suurimaid eeliseid videote kopeerimisel arvutist mälupulgale on kiire ja lihtne andmeedastus. Mälupulkade kiire andmeedastuskiirus võimaldab teil hõlpsasti kopeerida suuri videofaile arvutist mälupulgale vaid mõne hetkega. See on eriti kasulik, kui soovite jagada oma videoid teiste inimestega või kanda need üle teise seadmesse.

Mälupulga Maksimaalne Mahutavus

Mälupulkade mahutavus on veel üks oluline kaalutlus videote kopeerimisel. Enne videote kopeerimist arvutist mälupulgale peaksite veenduma, et mälupulk suudab mahutada soovitud videofailid. Mälupulkade mahutavus võib varieeruda vastavalt mudelile ja hinnaklassile.

Andmete Varundamine ja Turvalisus

Videote kopeerimine arvutist mälupulgale võimaldab teil hoida videofaile turvaliselt varundatuna. Kui teie arvuti või muud salvestusseadmed on ohus, võite olla kindel, et teie väärtuslikud videod on turvaliselt kopeeritud mälupulgale. Siiski on oluline meeles pidada, et mälupulgad võivad olla kaotatavad või rikkuda, seega on soovitatav teha mitu koopiat oma videofailidest erinevatele mälupulkadele või muudele salvestusseadmetele.

Kokkuvõttes võib videote kopeerimine arvutist mälupulgale olla kiire, mugav ja usaldusväärne viis oma videote salvestamiseks ja jagamiseks. Oluline on siiski valida piisavalt suur mälupulk, et mahutada soovitud videofaile ning tagada, et teie videod on turvaliselt varundatud mitmele salvestusseadmele.

 

Video Kopeerimine Mälupulgale koos KASSETA Professionaalide Abiga

Soovite oma videofaile ohutult ja mugavalt arvutist mälupulgale kopeerida? Pöörduge meie poole, sest meie professionaalne meeskond on valmis pakkuma teile kvaliteetseid teenuseid teie videomaterjalide kopeerimiseks ja optimeerimiseks.

Miks valida meid?

 1. Videofailide Suuruse Optimeerimine: Aitame teil vähendada videofailide suurust, säilitades samal ajal kõrge kvaliteedi. See on eriti kasulik, kui teie mälupulgale on piiratud mahu.
 2. Video Kvaliteedi Säilitamine: Garanteerime teie videomaterjalide algse kvaliteedi säilimise. Meie eksperdid tagavad, et isegi pärast kopeerimist oleks video endiselt kõrge resolutsiooni ja selgusega.
 3. Varundamine ja Turvalisus: Pakume usaldusväärseid varundamisteenuseid, et teie videofailid oleksid alati turvalised. Soovitame luua täiendavaid koopiaid erinevatel seadmetel täiendava kaitse tagamiseks.

Kuidas see toimib?

 1. Võtke meiega ühendust: Jätke meile päring meie veebisaidil või helistage meile, et arutada oma projekti.
 2. Valige Valikud: Aitame teil valida optimaalsed seaded videote kopeerimiseks vastavalt teie vajadustele.
 3. Professionaalne Täitmine: Meie spetsialistid viivad teie videofailide kopeerimise mälupulgale läbi kiiresti ja professionaalselt.
 4. Tulemus on Garanteeritud: Tagame teie videofailide kõrge kvaliteedi ja turvalisuse.

Ärge jätke seda edasi! Tagage oma videomaterjalide ohutus ja mugav kopeerimine mälupulgale. Võtke meiega kohe ühendust, et alustada protsessi.

Säilitage hetki koos meiega – teie usaldusväärne partner KASSETA.EE videote kopeerimisel!

 

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 09:00-18:00

KASSETA.EE © 2024. All Rights Reserved.