Skip to content Skip to footer
35, 110, 126, 135 mm

Filmide ja slaidide digiteerimine Tallinnas

Professionaalne stuudio pakub slaidide ja filmide digiteerimist taskukohase hinnaga. Tagame kvaliteedi ja teie tellimuse kiire täitmise.

Miks võib slaidide digiteerimise meile usaldada

Kasutame negatiivide skaneerimisel kõiki olemasolevaid ressursse, teadmisi ja oskusi, et pilti võimalikult palju parandada. Teenuste loetelu hõlmab tolmust puhastamist, kadreerimist ja värvi korrigeerimist. Kliendi soovil kasutame lisatöötlust.   

Filmide digiteerimise tulemust mõjutab nende seisukord, kas on kasutatud kvaliteedi parandamise tööriistu või mitte ning protsessi eest vastutavate spetsialistide asjatundlikkus. Meie töötajad suhtuvad klientide arhiivimaterjalidesse ettevaatlikult ja säästvalt ning panevad töösse kõik oma teadmised ja kogemused.

Võtame vastu sõja ajast ja 80. aasta olümpiamängude perioodist säilinud filme ning haruldasi kaadreid, mis näitavad kuulsate artistide isiklikku elu. Taastame kvaliteetselt teie vanaemade ja vanaisade pulmafotod.

Digiteerime slaide: raamides, üksikuid, igivanu ja kahjustustega.

135 film/35mm

110 film

126 film

Vana slaidid

Fotomaterjaliga töötamise käigus pilt harmoniseeritakse, parandades selliseid parameetreid nagu värvid, heledus ja kontrastsus. Slaidide digiteerimine võimaldab taastada vanade tuhmunud fotode varjundid. Neilt eemaldatakse kriimud, sõrmejäljed ja muud vead.

Filmidelt ja slaididelt/ negatiividelt mustvalgete ja värvifotode skaneerimise ja digiteerimise teenus

Võtame digiteerida filme Super8, 110, 126, 135 ja 35 mm. Me kadreerime need ning kasutame automaatseadeid sellistele parameetritele nagu koloriit ja kirkus.

Tellimuse täitmise tähtaega mõjutavad laboratooriumi koormatus, fotomaterjali seisukord ning digiteerimisele esitatavad lisanõuded. Kui tellimus on väga kiireloomuline, seame selle prioriteediks ja täidame 1-2 päeva jooksul. Sellisele digiteerimisele kehtib 100-protsendiline juurdehindlus.

Kui arvestada, et taastame värvid ja lõikame  musta raami ära tasuta, on meie hinnad kõige madalamad. Ühe kaadri hind on 49 senti.

Tähelepanu! Enne digiteerimisteenuse tellimist vaadake oma fotomaterjalid üle, et film ei oleks raamis viltu ning filmi ja slaidiraami vahel ei oleks pilu. Kui jätta need defektid parandamata, tuleb skaneering vale, mis mõjutab tulemust. Te võite need vildakused ja pilud ise kõrvaldada või tellida selle protseduuri meilt. Teenuse hind 10 senti/kaader. 

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 09:00-18:00

KASSETA.EE © 2024. All Rights Reserved.