Skip to content Skip to footer

Kuidas salvestada lindi arvutist

Kuidas salvestada lindi arvutist

Muusika salvestamine kassetile oli minevikus populaarne tava, kuid digitaaltehnoloogia arenguga on kassetid andnud teed CD-dele, MP3-mängijatele ja muusika voogedastusele. Paljud meist hoiavad siiski endiselt kassetikogusid oma lemmikmuusikaga ja soovivad seda digitaalselt salvestada. Selles artiklis vaatleme, kuidas salvestada kassettlindile arvutist.

 

1. samm: arvuti ja seadmete ettevalmistamine

Enne salvestamise alustamist veenduge, et teie arvutis on helikaart ning sobivad helisisendid ja -väljundid. Samuti vajate helikaablit, et ühendada kassetimängija arvutiga. Pange tähele, et on olemas eri tüüpi helikaableid, näiteks analoog RCA-kaablid või 3,5 mm helikaablid, seega veenduge, et valitud kaabel ühildub teie seadmetega.

 

2. samm: ühendage kassetimängija arvutiga

Ühendage helikaabli üks ots kassetimängija väljundiga ja teine ots arvuti helisisendiga. Tavaliselt on teie arvuti helisisendid värvikoodiga tähistatud, nii et ühendus peaks olema lihtne. Kui te ei ole kindel, milliseid audiosisendeid kasutada, pidage nõu oma arvuti kasutusjuhendi või tehnilise toe konsultandiga.

 

3. samm: valige helisalvestusprogramm

Teie arvutisse peab olema paigaldatud helisalvestusprogramm. On palju tasuta programme, näiteks Audacity, mis võimaldavad heli salvestamist ja redigeerimist. Valige programm, mis sobib teie vajadustele kõige paremini, ja installige see, kui see ei ole juba paigaldatud.

 

4. samm: seadistage salvestustarkvara

Kui programm on paigaldatud, avage see ja valige audiosisend, mille kaudu te oma kassetimängija ühendasite. Seadistage salvestusparameetrid, näiteks failiformaat ja helikvaliteet, vastavalt oma eelistustele. Veenduge ka, et helitugevus oleks õigesti seadistatud, et vältida heli moonutamist.

 

Samm 5: Alusta salvestamist

Kui kõik ettevalmistused on tehtud, lülitage kassetimängija sisse ja valige pala, mida soovite salvestada. Alustage salvestamist arvutis olevas tarkvaras ja vajutage kassetimängija mängimisnuppu. Tarkvara alustab heli salvestamist kassetilt arvutisse.

 

6. samm: Lõpetage salvestamine ja salvestage fail

Kui olete salvestamise lõpetanud, peatage kassetimängijas taasesitus ja lõpetage salvestamine arvutis olevas programmis. Salvestage salvestatud fail teile sobivas formaadis ja valige koht, kuhu see arvutis salvestada.

 

Soovitatav firma: Kasseta

Kui eelistate usaldada oma kassetisalvestuse professionaalidele, soovitan pöörduda firma Kasseta poole. Nad on tuntud oma kvaliteetsete helilintide tõlkimise ja restaureerimise teenuste poolest. Kasseta pakub tipptasemel tehnoloogia ja kogenud spetsialistide abil suurepärast salvestus- ja taasesituskvaliteeti. Olenemata sellest, millised on teie kassetisalvestiste nõuded, Kasseta aitab teil neid kõrge professionaalsuse ja kvaliteedimurega digitaalsesse formaati üle kanda.

 

Kassettlindi salvestamine arvutist võib olla põnev protsess, mis võimaldab teil säilitada ja taastada oma lemmikmuusikat. Järgides eespool kirjeldatud samme ja võttes ühendust selliste spetsialistidega nagu Kasseta, saate nautida oma helisalvestusi digitaalselt ja salvestada need tulevikuks.

 

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 10:00-17:00

KASSETA.EE © 2023. All Rights Reserved.