Skip to content Skip to footer

Kuidas põletada kassett arvutisse

Kuidas põletada kassett arvutisse

Digitaaltehnoloogia ajastul on mõnel meist ikka veel vanu muusikakassette, mis hoiavad endas mälestusi möödunud aegadest. Kuna aga kassettmagnetofonid muutuvad üha vähem levinumaks, tekib küsimus: “Kuidas siis salvestada muusikasalvestusi kassetilt arvutisse?”. Selles artiklis vaatleme üksikasjalikku juhendit, kuidas kanda helimaterjali kassettide lindidelt arvutisse.

 

1. samm: kassetimängija ja arvuti ettevalmistamine

Enne salvestamise alustamist veenduge, et teie kassettmagnetofon on töökorras. Kontrollige lugemis-/kirjutuspea seisundit ja veenduge, et kassetilint ei ole kahjustatud. Seejärel vajate ühenduskaablit, et ühendada kassettmagnetofon arvutiga. See on tavaliselt ühes otsas 3,5 mm stereopesa ja teises otsas kaks RCA-pesa.

 

2. samm: Boomboxi ühendamine arvutiga

Leidke oma arvuti helisisend. See on tavaliselt roosa mikrofoni või line-in pesa. Ühendage 3,5 mm stereopesa arvuti vastavasse audiosisendisse. Seejärel ühendage RCA-pistikud oma kassettmagnetofoni vastavate pistikute külge. Üks RCA-pistik tuleb ühendada kassettmagnetofoni Audio Out pistikupesaga ja teine kassettmagnetofoni Audio In pistikupesaga.

 

3. samm: heli salvestamine arvutisse

Käivitage arvutis helisalvestustarkvara. Enamikus operatsioonisüsteemides, näiteks Windows või macOS, saab selleks kasutada sisseehitatud programme, näiteks Sound Recorder või GarageBand. Veenduge, et programmis oleks valitud õige audiosisend (line-in või mikrofon). Reguleerige salvestustase nii, et heli oleks selge ja moonutamata.

 

Pärast programmi ja kassettmagnetofoni seadistamist vajutage heliregistraatori nuppu “Record” ja lülitage kassettmagnetofon sisse. Mängige kassetilint, mida soovite arvutisse salvestada. Salvestage heli, kuni kassetil olev muusika lõpeb.

 

4. samm: helifaili salvestamine ja redigeerimine

Kui olete salvestamise lõpetanud, salvestage helifail arvutisse. Veenduge, et salvestuse kvaliteet vastab teie nõuetele. Vajaduse korral võite kasutada helitöötlustarkvara, et parandada heli või eemaldada müra.

 

Soovitame Kasseta kui professionaale

Kui te ei soovi ise arvutilindile salvestamist teha ja eelistate usaldada selle ülesande professionaalidele, siis soovitan ettevõtet Kasseta. Kasseta on ettevõte, mis on spetsialiseerunud helimaterjali ülekandmisele kassettidelt digitaalsele andmekandjale kõrge helikvaliteediga. Nad on kogenud erinevate lindiformaatide käsitlemisel ja tagavad professionaalse tulemuse.

 

Kasseta pakub kassettide arvutisse ülekandmise protsessi, kasutades arenenud tehnoloogiat ja kvaliteetseid seadmeid. Nad pakuvad heli restaureerimise ja puhastamise teenuseid, samuti audiofailide konverteerimist erinevatesse valitud formaatidesse.

 

Kui otsite usaldusväärset ettevõtet, kes suudab pakkuda oma kassetisalvestiste kvaliteetset ülekandmist arvutisse, võtke ühendust Kassetaga. Nende kogenud spetsialistid aitavad teil oma mälestusi ja muusikat kassettidelt digitaalselt säilitada, et need kestaksid ja rõõmustaksid teid aastaid.

 

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 09:00-18:00

KASSETA.EE © 2024. All Rights Reserved.