Skip to content Skip to footer

Kus kanda videolinti kettale

Kus kanda videolinti kettale

säilitage oma mälestused kõrge kvaliteediga

Kuna meedia salvestus- ja taasesitustehnoloogia täiustub pidevalt, on videolindid vananemas. Paljudel inimestel on siiski veel tähtsaid mälestusi, mida neil kassettidel hoida. Nende väärtuslike hetkede säilitamiseks ja nende pikaajalisuse tagamiseks on videolindilt plaadile transkribeerimine suurepärane lahendus.

 

Videolindilt plaadile transkribeerimine võimaldab teil luua oma salvestustest digitaalse koopia, mis on kvaliteetne ja hõlpsasti kasutatav. Samuti välditakse sellega pildi ja heli halvenemise probleeme, mis esinevad sageli vanade videolintide taasesitamisel.

 

Videokassettide ümberkirjutamine plaadile nõuab teatavaid oskusi ja seadmeid. Seetõttu on soovitatav pöörduda professionaalide poole, näiteks Kasseta, kes on spetsialiseerunud videolindistuste transkribeerimisele.

 

Kasseta pakub professionaalseid videolindi transkribeerimise teenuseid. Nende abiga võite olla kindel, et saate kvaliteetse lõpptulemuse. Nad kasutavad kõige kaasaegsemaid seadmeid ja tehnoloogiat, et kanda analoogsalvestised üle digitaalsele andmekandjale. Kasseta meeskonnal on selles valdkonnas kogemused ja teadmised ning nad tagavad, et teie salvestused on kogu protsessi vältel turvalised ja kaitstud.

 

Kui võtate ühendust Kassetaga, võite oodata professionaalset ja personaalset lähenemist teie vajadustele. Nad pakuvad mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas videolintide ülekandmist DVD- või Blu-ray-diskidele, pildi ja heli töötlemist ja taastamist, samuti isikupärastatud menüüde ja kujunduse loomist teie plaatidele.

 

Kui teil on väärtuslikke videoid, mida soovite säilitada ja tulevastele põlvedele edasi anda, siis pöörduge selliste professionaalide poole nagu Kasseta. Nad aitavad teil oma videolindid kvaliteetselt kettale kanda ja säilitada oma mälestusi kauaks ajaks.

 

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 10:00-17:00

KASSETA.EE © 2023. All Rights Reserved.