Skip to content Skip to footer
Videote digiteerimine

Videote digiteerimine Tallinnas kvaliteedigarantiiga

Statistika ütleb, et 90% peredest on kodune videoarhiiv, aga kaugeltki kõigil ei ole see digiteeritud. Selle mure lahendamiseks piisab, kui salvestate video kassetilt mälupulgale või CD-le. Videoid saab ka kodustes tingimustes digiteerida, aga kvaliteet ei pruugi olla nii hea kui soovite. Videokassettide digiteerimine tuleks usaldada professionaalidele, kellel on olemas nii selleks vajalikud seadmed kui kogemused.

Mille poolest on digiteeritud videokassetid tavalistest etemad

Digiteerimise järele on Eestis ja Tallinnas stabiilselt suur nõudlus ja kassette digiteerima pöörduvad erinevate põlvkondade esindajad. Videokassettide kodus hoidmine on ebamugav ja ebapraktiline, sest:

  • VHS-id võtavad palju ruumi, koguvad tolmu ja kipuvad kolimise käigus kaotsi minema;
  • digiteerimata kasseti säilivusaeg on piiratud (10 aasta pärast hakkab video kvaliteet halvenema, tekivad häired, kahinad ja krabinad);
  • filmilint võib puruneda või demagnetiseeruda ja siis pole kassetilt kindlasti enam võimalik midagi mälupulgale ümber kirjutada.

Kui video- ja audiokassette CD-le või mälupulgale ümber ei kirjutata, on suur tõenäosus, et jäädakse ilma olulistest videomaterjalidest perepidudelt, spordivõistlustelt või lihtsalt meeldejäävatelt sündmustelt. Sellises olukorras saab videolintide digiteerimise teenusest tõeline päästerõngas seda enam, et digiteerimine pole teab mis kallis lõbu.

kvaliteetne ja kiire digiteerimine

VHS-kassettide ja muude andmekandjate kvaliteetne ja kiire digiteerimine Tallinnas

Tänu moodsatele tehnoloogiatele saab tänapäeval digiteerida igasuguses formaadis videokassette: VHS, VHS-C, Video 8, Hi8, Digital 8, Mini-DV jt. Videokassettide digiteerimisel kujuneb hind kassetipõhiselt, mis tähendab, et klient maksab terve kasseti töötlemise eest.

Video kassetilt mälupulgale ümber kirjutamiseks piisab, kui edastate digiteerimist vajavad andmekandjad ettevõttele, kasutades ühte järgmistest viisidest:

  1. Tooge digiteerimist vajav videokassett ise meie büroosse.
  2. Kasutage Omniva pakiautomaati.
  3. Tellige kuller ja andke videokassett või diskett tema kätte.

Täielikult ettevalmistatud materjali kliendile edastamiseks on mitu viisi. Näiteks tellitakse sageli teabe ümbertõstmine videokassetilt mälupulgale või välisele kõvakettale, aga ka video digiteerimine DVD-le. Tasumine toimub igal juhul sularahas alles pärast tellimuse täitmist.

OLULINE! Kassetilt plaadile või muule kaasaegsele andmekandjale ülekantud materjale hoiab spetsialist alles 10 päeva, mis on oluline erinevates vääramatu jõu olukordades.

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 09:00-18:00

KASSETA.EE © 2024. All Rights Reserved.