Skip to content Skip to footer

Vanade fotode skaneerimine ja taastamine

Paberkandjal olevad pildid võivad teatud aja möödudes kaotada värvi, kattuda väikeste pragudega, kriimustustega ja tuhmuda. Paljudel on kodus vanu mustvalgeid perepilte, mis võivad olla kahjustatud. Kui te soovite pilte alles hoida, saate need arvuti ja spetsiaalsete programmide abil taastada. Piltide taastamiseks on palju meetodeid.

Vanade piltide taastamine hõlmab mitut fototöötlusetappi. Peate meeles pidama, et värvimisteenust pole tingimata vaja, kuid vajadusel saate selle eraldi tellida.

Vanade fotode taastamine on kõikidest piltide retušeerimistest üks raskemaid, vaevarikkamaid ja pikki protsesse. See foto taastamise protsess toimub ainult käsitsi. Professionaalne disainer suudab anda piltidele esialgse välimuse, eemaldada kõik puudused ja taastada kadunud osad.

Kuidas tellida pildi taastamisteenust

  1. Esiteks peavad spetsialistid vaatama fotosid, mis tuleb restaureerida. Selleks peab klient edastama pildid meie disaineritele. Võite tulla isiklikult meie stuudiosse, et spetsialistid skanniksid kaadreid. Soovi korral võite kutsuda kulleri erinevatesse piirkondadesse, et mitte raisata oma väärtuslikku aega ja külastada meie ettevõtet. Võite olla teises linnas ja saata meile fotosid. Selleks tuleb leida lameskanner ja pildid skannida. Kaadrid peavad olema TIFF-vormingus (ilma tihendamiseta) vähemalt 600 dpi. Kui fotod on skannitud, saate need meile saata e-postiga.
  2. Pärast seda, kui meie töötaja hindab pildi taastamise võimalikkust ja keerukust, võtab ta teiega ühendust.Spetsialist ütleb teile töö ligikaudse hinna.
  3. Fotode taastamise protsess algab kohe pärast maksumuse kokkuleppimist ja 50% ettemaksu tasumist.
  4. Peale töö valmimist saate oma valmis pildid ja eelvaate töödeldud fotost.Näete, kuidas pilt nägi välja enne ja pärast taastamist.Täiseraldusvõimega pilte saate alles pärast töö eest tasumist.Erinevaid soove ja paluda meistritel midagi muuta saab alles peale tasumist.
  5. Erinevaid soove või muudatusi saate edastada meistrile alles pärast teenuse eest tasumist.

Fotode taastamine asendustega          

Võib juhtuda, et käsitöölised peavad mõned puuduolevad elemendid käsitsi joonistama. Samuti on võimalik taastada mõned fragmendid, skaneerides mitmeid sarnaseid pilte. On juhtumeid, kus mõnda osa ei saa taastada. Sel juhul saab teha fototöötlust: asendada osa kaadrist kaadriga teisest fotost. Selleks, et see õnnestuks, peab klient eelnevalt valmistuma ja ise asendussubjekti valima. Restauraator ei tee valikut, kuna see on kliendi ülesanne.

Kasseta OÜ spetsialistid suudavad taastada teie kujutised kiiresti ja tõhusalt ning anda neile uue elu. Pildid on teravad, ilusad ja vigadeta. Nad parandada teie piltide kontrastsust, säilitades samas vana ja filmiliku foto tunnetuse. Ainult meie restauraatorid on võimelised taastama pilte.

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 09:00-18:00

KASSETA.EE © 2024. All Rights Reserved.