Skip to content Skip to footer
Helikassettide digiteerimine

Helikassettide digiteerimine Tallinnas

Paljudel on helikassettidel säilinud südamelähedased salvestised: meie laste “kontserdid” koos luuletuste ja lauludega, vanemate, vanavanemate, kes pole enam elus, hääled, perekondlikud üritused või meie lemmikesinejate eksklusiivsed salvestised.

Oivaline lahendus helikvaliteedi parandamiseks ja salvestise säilitamiseks pikkadeks aastateks on helikasseti digiteerimine. Aja jooksul võib lint kortsuda, kuluda, demagnetiseeruda ja siis on salvestise päästmine keeruline. Ja töökorras magnetofoni leidmine on iga aastaga üha raskem. Õigeaegne heli digiteerimine võimaldab selliseid probleem vältida. Digisalvestuse teine ​​oluline eelis on mugavus: saate hõlpsasti soovitud hetkedeni tagasi kerida, üksikuid fragmente kopeerida, et need näiteks videoklippi sisestada.

  • WAV — tihendamata digivoog, selles vormingus salvestatakse standardsed muusikaplaadid;
  • MP3 — tihendatud vorming, mis võimaldab helikassettide digiteerimisel salvestada mälumahtu ilma helikvaliteedi olulise kaota, samuti saab sellise salvestise probleemideta ka internetti üles panna.

Võite kassetilt üle kirjutada ühes neist vormingutest või valida mõlemad variandid erinevatel eesmärkidel.

Helikassettide digiteerimine on nüüd kättesaadav ka Eesti elanikele!

Kus saab Eestis helikassetilt kettale üle kirjutada?

Helikassettide digiteerimisega tegeleb Tallinnas ettevõte KASSETA.EE. Kassetid saate pärast kokkuleppimist telefoni või e-posti teel tuua isiklikult meie kontorisse aadressil Jalgpalli tn 1, Tallinn, samuti saab neid saata Omniva postiautomaadi kaudu. Tallinnas töötavad meie kullerid, kes võivad originaalsalvestise kaasa võtta ja valmis tellimuse ära tuua. Võite anda oma andmekandja (ketas, mälupulk) või tellida meilt.

Helikassettide digiteerimise hind oleneb töö keerukusest: andmekandja tüüp, helikvaliteet. Lõplik maksumus määratakse individuaalselt. Hinnateabe saamiseks e-posti või telefoni teel täitke päringuvorm. Pärast tellimuse täitmist toimub tasumine sularahas. Kõiki faile säilitatakse 10 päeva jooksul pärast kliendile väljastamist, kõigile töödele kehtib garantii.

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 09:00-18:00

KASSETA.EE © 2024. All Rights Reserved.