Skip to content Skip to footer
Makilint

Audio magnitelint digitaliseerimine

Magnetofonide ajastul oli helilint oma populaarsuse tipul. Nüüd aga kasutatakse helilint ja magnetofonisid peaaegu mitte kunagi. Mida aga teha oma vanade, kuid armastatud salvestustega? Pakume professionaalset teenust vanade magnetofonirullide ja -lintide digiteerimiseks kaasaegsetele andmekandjatele.

Helilindi digiteerimine: maksimaalne kvaliteet ja konverteerimine mis tahes formaati

Meilt saate tellida digiteerimist maksimaalses kvaliteedis, konverteerimist mis tahes sobivasse formaati (nt MP3, AAC, WMA), lugudeks jagamist, müra eemaldamist ja helitugevuse suurendamist, samuti helifailide salvestamist mis tahes kaasaegsetele andmekandjatele.

Helilintide digiteerimine on heli digiteerimine magnetlindilt ja selle salvestamine arvutisse. Eelmisel sajandil olid helilintid ehk bobiinid levinud ja neid kasutati lemmiklaulude, muusika, häälte jms salvestamiseks. Paljud ikoonilised artistid, nagu Vysotski, Makarevitš ja Beatles, salvestati rullidele. Koopiaid ja salvestusi tehti ainult tehastes ja helilindid olid läbimurre. Võimaldati salvestada enda või lapse häält, mis nüüdseks on paljudele inimestele nii kallis.

Säästa väärtuslikke hääli: vanade lintide digiteerimine kaasaegsel andmekandjal taasesitamiseks

Igal perel peab olema oma lemmiklauljate ja nende lähedaste häälte rull-lindiga plaat. Rullide heli oli peaaegu täiuslik ja laulude žanr oli võrratu. Digiteerides vanu helirulle, saate neid kuulata tänapäevaselt, säilitada oma hinnatud hääled ja sukelduda ajastusse, mil magnetofonid ja helirullid olid oma hiilgeaegadel.

Lisaks sellele säilitab rullide ja poolide digiteerimine salvestusi aja ja kulumise poolt tekitatud kahjustuste eest. Magnetlindid võivad aja jooksul halveneda ja kaotada osa heliandmetest. Digiteerimine võimaldab muusikat ja helisid säilitada stabiilsemas ja kestvamas formaadis.

Kui teil on vanu helilinte, mida soovite säilitada, võtke meiega ühendust ja me aitame teid hea meelega nende salvestuste ülekandmisel kaasaegsetele andmekandjatele. Meie abiga saate nautida oma lemmiksalvestusi kõrges kvaliteedis ja säilitada neid aastaid.

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 09:00-18:00

KASSETA.EE © 2024. All Rights Reserved.