Skip to content Skip to footer

Kuidas põletada kassettlint kettale

Kuidas põletada kassettlint kettale

üksikasjalik juhend algajale

Tänasel digiajastul salvestavad paljud meist oma lemmikmuusikat ja salvestusi digitaalsetele andmekandjatele, nagu arvutid, nutitelefonid või pleierid. Paljudel meist on siiski veel väärtuslikke kassette, mis sisaldavad meie mälestusi ja lemmiklaule. Kui soovite nende sisu säilitada ja kanda need üle moodsamasse formaati, näiteks CD-le, aitab see samm-sammult koostatud juhend teil seda protsessi omandada.

 

1. samm: materjalide ja seadmete ettevalmistamine

Enne kui hakkate oma lindi plaadile põletama, vajate järgmisi esemeid:

 

Kassetimängija.

Arvuti koos CD-salvesti või väline CD-salvesti.

Helisalvestustarkvara arvuti jaoks. Mõned populaarsed programmid on Audacity, Nero ja Windows Media Player.

 

 

2. samm: ühendage kassetimängija arvutiga

Salvestamise alustamiseks peate kassetimängija arvutiga ühendama. Kui teil on kassetimängija, millel on heliväljund (tavaliselt 3,5 mm pesa), saate selle helikaabli abil ühendada arvuti liinisisendiga. Kui teil on USB-kassettide muundur, saate selle abil ühendada plaadimängija otse arvuti USB-pordi kaudu.

 

3. samm: salvestage heli kassetilt arvutisse

Kui olete kassetimängija arvutiga ühendanud, käivitage helisalvestusprogramm. Võimalik, et peate programmi seadetes valima audioallika, et näidata, et heli tuleb salvestada välisest allikast (milleks on teie kassetimängija).

 

Seejärel vajutage programmis nuppu “Record” ja mängige kassetilindile mängijas. Programm alustab heli salvestamist kassetilt arvutisse. Pidage meeles, et peate jälgima helitugevust, et vältida heli moonutamist. Helitugevust saate reguleerida programmis või kasutada kassetimängija enda helitugevuse regulaatorit.

 

Samm 4: Audio-CDde loomine

Kui olete lõpetanud heli salvestamise kassetilt arvutisse, olete valmis looma audio-CD-d. Avage oma CD-põletustarkvara ja valige valik “Create Audio CD” vms. Seejärel lisage salvestatud heli programmi, lohistades failid või valides need arvutis olevast kaustast.

 

Veenduge, et teil on heli salvestamiseks piisavalt vaba kettaruumi. Kui teie heli ületab vaba ruumi, saate faile redigeerida või lühendada, et need mahuksid kettale.

 

 

Samm 5: heli salvestamine kettale

Kui olete heli lisamise lõpetanud, valige CD-põletamise tarkvaras “Burn” või sarnane valik, et alustada plaadile põletamist. Veenduge, et teie CD-salvesti või väline seade on seadistatud ja salvestamiseks valmis. Järgige tarkvara juhiseid ja oodake salvestamise lõpuleviimist.

 

Palju õnne! Teil on nüüd kassetilt salvestatud materjalist audio-CD. Seda saate esitada mis tahes CD-mängijas või CD-ajamiga arvutis.

 

Kui vajate abi oma kassettide CD-le ülekandmisel või eelistate professionaalset lähenemist, võite pöörduda Kasseta poole. Kasseta on spetsialiseerunud erinevate formaatide helimaterjalide kaasaegsetele andmekandjatele ülekandmise teenustele. Neil on kogemused ja professionaalsed seadmed, mis tagavad teie kassetilindi sisu kvaliteetse ja täpse ülekande digitaalsesse formaati. Nende teenuste ja hindade kohta saate Kassetaga ühendust võtta.

 

Kassettlindi salvestamine plaadile on suurepärane võimalus oma väärtuslikke helisalvestisi säilitada ja taastada. Järgides seda samm-sammult juhendit, saate seda teha ise või pöörduda professionaalide, näiteks Kasseta poole, kes aitavad teid ja tagavad kvaliteetse eksperdiabi.

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 10:00-17:00

KASSETA.EE © 2023. All Rights Reserved.