Skip to content Skip to footer

Kust kanda lindi kettale

Kust kanda lindi kettale

 

Tänapäeval hoiavad paljud meist ikka veel väärtuslikke mälestusi kassetilindil, kuid tehnoloogia arenedes ja uute andmekandjate kättesaadavaks muutudes on neid üha vähem võimalik vaadata. Kui teil on vanad lindid oma elu tähtsatest hetkedest, näiteks pulmadest, lastemängudest või erilistest pereüritustest, siis võiksite need väärtuslikke hetki säilitamiseks plaadile kirjutada.

 

Küsimus on aga selles, kust leida usaldusväärseid ja kogenud spetsialiste, kes suudavad seda ülesannet kvaliteetselt täita. Siin on mõned võimalused, mida kaaluda:

 

Fotostuudiod: Paljud fotostuudiod on laiendanud oma teenuseid ja pakuvad nüüd lindilt plaadile ülekandmist. Uurige oma kohalikest fotostuudiotest, kas neil on see teenus olemas. Veenduge, et neil on kogemused ja seadmed kvaliteetse ümbersalvestuse tegemiseks.

 

Spetsialiseerunud ettevõtted: On ettevõtteid, mis on spetsialiseerunud vanade andmekandjate ümberkirjutamisele uuele andmekandjale. Neil on tavaliselt moodsad seadmed ja nad on kogenud eri tüüpi lindide käitlemisel. Kontrollige nende ülevaatusi ja vaadake, kas nad tagavad ümberkirjutuste terviklikkuse ja kvaliteedi.

 

Interneti-teenused: Internetis on palju teenuseid, mis pakuvad kassettidelt plaatidele ümberkirjutamist postimüügi teel. Te lihtsalt saadate neile oma lindid ja saate seejärel valmis plaadi. Sellist teenust valides kontrollige kindlasti klientide hinnanguid ja veenduge, et ettevõte on usaldusväärne ja turvaline.

 

Lindilt-kettale teenusepakkujat otsides ja valides on oluline pöörata tähelepanu mõnele põhipunktile. Esiteks veenduge, et neil on õiged seadmed ja oskused erinevate formaatide lintide töötlemiseks. Teiseks veenduge, kas heli ja pildi kvaliteet ja selgus taastatakse ümberkirjutamise käigus. Kolmandaks küsige, kas on võimalik säilitada originaalmaterjali ja saada koopiaid täiendava kaitsena andmete kadumise vastu.

 

Kasseta on üks soovituslikest ettevõtetest, kes on spetsialiseerunud lindilt plaadile ümbersalvestamisele. Kasseta on professionaalsed spetsialistid, kellel on laialdased kogemused eri tüüpi lintide töötlemisel ja nende sisu ümberkirjutamisel kaasaegsetele andmekandjatele. Nad tagavad kvaliteetse ümberkirjutamise, heli ja pildi säilitamise ja taastamise ning võimaluse luua täiendavaid koopiaid oma mälestuste turvaliseks säilitamiseks. Kui otsite usaldusväärset ettevõtet professionaalseks lindilt plaadile ülekandmiseks, siis Kasseta on teie jaoks parim valik.

 

Ärge jätke kasutamata võimalust säilitada oma väärtuslikke mälestusi vanadelt kassettidelt. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab teil kanda need üle usaldusväärsematele ja taskukohasematele andmekandjatele, näiteks CD-dele. Otsige professionaalid, kes suudavad seda ülesannet kvaliteetselt täita ja tagada, et teie ja teie lähedased saaksid oma mälestusi veel aastaid hellitada.

 

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 10:00-17:00

KASSETA.EE © 2023. All Rights Reserved.