Skip to content Skip to footer

Kus saab kassetilindi kettale üle kanda

Kus saab kassetilindi kettale üle kanda

Sissejuhatus:

Tehnoloogia arengu ja uute muusikasalvestusformaatide tulekuga on paljudel inimestel olnud raske oma vanu kassetilinte taasesitada ja säilitada. Väärtuslikke helimälestusi sisaldavad kassetid võivad aja jooksul kiiresti laguneda ja vanad kassetimängijad muutuvad üha haruldasemaks. Sellises olukorras mõtlevad paljud inimesed, kust nad saavad oma väärtuslikke helisalvestisi plaatidele üle kanda.

 

Muusikastuudiod:

Paljud muusikastuudiod pakuvad kassettidelt plaadile konverteerimise teenust. Need stuudiod on tavaliselt varustatud professionaalsete seadmetega, mis võimaldavad kvaliteetset helimaterjali taasesitamist ja uuesti salvestamist. Kogenud salvestusinsenerid ja helitehnikud tegelevad kassettide digitaalsele andmekandjale ülekandmise protsessiga, tagades parima võimaliku helikvaliteedi.

 

Spetsialistlikud ettevõtted:

Turul on spetsialiseerunud ettevõtteid, mis tegelevad kassettide ülekandmisega plaadile. Nendel ettevõtetel on vajalikud seadmed ja teadmised helimaterjali töötlemiseks ning nad võivad teha ka lisatööd heli parandamiseks ja müra või moonutuste eemaldamiseks.

 

Soovitus: Kasseta on professionaalid, kes suudavad teha kvaliteetset tööd:

Üks selline spetsialiseerunud ettevõte, mida ma soovitan, on Kasseta. Kasseta meeskonnal on suur kogemus heli restaureerimise ja transkribeerimise valdkonnas. Nad pakuvad kassettidelt plaatidele transkribeerimise teenuseid, kasutades selleks moodsaid seadmeid ja kvaliteetset helitehnoloogiat.

 

Kasseta pakub:

 

Kvaliteetset helimaterjali taasesitamist ja ümberkirjutamist kassettidelt plaadile.

Müra, moonutuste ja muude salvestuse kvaliteeti kahjustavate artefaktide kõrvaldamine.

Helisalvestiste professionaalne töötlemine, et tagada parim heli.

Individuaalne lähenemine igale projektile ja tähelepanu detailidele.

Kokkuvõte:

Kui soovite säilitada oma väärtuslikke helimälestusi, transkribeerides oma kassetid plaadile, pöörduge selle valdkonna professionaalide poole. Muusikastuudiotel ja spetsialiseerunud ettevõtetel, nagu Kasseta, on teadmised ja kogemused, et seda ülesannet kvaliteetselt täita ja säilitada mineviku ainulaadne heli. Ärge jätke kasutamata võimalust taaselustada oma muusikakogu ja nautida mälestuste heli uues säravas toonis!

 

soovite kassetti digiteerida?

Saada päring

Videokassettide digiteerimine Tallinnas

Kasseta OÜ 
Reg.nr. 14610475

Kontaktandmed

Kontor
Jalgpalli tn 1, 6 korrus, Tallinn

Lahtiolekuajad
E-R 10:00-17:00

KASSETA.EE © 2023. All Rights Reserved.